O NAS

O NAS

Nasza firma została założona w 2017 r. Przez zespół podobnie myślących ludzi, którzy chcą pokazać, jak mogą pracować, aby zmaksymalizować zadowolenie klientów z urządzeń dźwigowych.

 Personel firmy zatrudnia ponad 20 osób. Z doświadczeniem w branży windowej ponad 15 lat. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące działalności firmy, sprzedaży, instalacji i konserwacji sprzętu dźwigowego

 Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami producentów urządzeń dźwigowych na Ukrainie iw UE. Cały dostarczany przez nas sprzęt spełnia normy EN 81-20 / 50, które potwierdzają certyfikaty producentów.


Nasi partnerzy:

MP Yener Ovunc Asansor, Stambuł, Turcja mpyenerovunc.com

Znana firma jest producentem urządzeń dźwigowych, jednym z liderów w produkcji kompletnych wind (pasażerskich, towarowych, szpitalnych, przeciwpożarowych, serwisowych, a także wind).

Założona w 1981 roku, zwiększa swoją wydajność każdego roku, a obecnie produkuje ponad 2000 wind każdego roku, eksportując swoje produkty do ponad 35 krajów świata. Wysokiej jakości materiały, kontrola produkcji zgodnie z ISO 9001 i ciągłe ulepszanie zdolności produkcyjnych pozwala nam stwierdzić, że podnośniki MP Yener są produktem wysokiej jakości

Pracownicy firmy zatrudniają ponad 80 pracowników. Aby jak najlepiej spełnić swoją misję, MP Yener ma własne biuro projektowe i studio projektowe dla kabin dźwigowych. Windy są produkowane z komponentów najlepszych producentów w Turcji

OZ Besler Asansor, Bursa, Turcja

Posiadając ponad 35 lat w produkcji wind, firma stała się silnym graczem w branży dźwigów nie tylko w Turcji, ale także w ponad 40 krajach, w których produkty są eksportowane.

Kompletne windy od OZ Besler, 80% wykonane w jednym zakładzie, co pozwala na realizację zamówień bardzo szybko. Kwadrat o powierzchni 35 000 metrów pomieścił ponad 200 różnych maszyn, urządzeń laserowych i prasowych.

Zautomatyzowana linia produkcyjna do kabin i drzwi minimalizuje brak produkcji, ponieważ nie ma prawie żadnego czynnika ludzkiego.

Sprzedaż


Oferujemy kompletne windy produkcji tureckiej zgodne z nową normą EN 81-20 / 50 różnych typów

Windy pasażerskie

W zależności od potrzeb klienta oferujemy windy

- Z maszynownią

- bez komory silnika, Ładowność od 250 do 1000 kg.

Prędkość do 2,5 m / s

Konstrukcja kabiny i drzwi kabiny oraz szybu windy, a także tablice zamówień i możesz wybrać z naszego katalogu, ale jeśli masz własną wizję lub styl firmy, możemy zaprojektować projekt kabiny według własnych preferencji.

- Zwykłe malowane lub ze stali nierdzewnej

- w połączeniu dekoracji z wkładkami z laminatu lub szkła z nadrukiem w symbolice korporacyjnej

- z odpornym na zużycie lub granitem

- Panoramiczne ściany ze szklanymi drzwiami lub kształtowaną stalą nierdzewną - Panoramiczny w kabinie 180 lub 90 stopni

Windy towarowe

Do transportu ciężkich ładunków, windy są używane do ciężkich dźwigów, w zależności od wymagań, windy mogą przenosić całkowite wymiary: surowce lub gotowe produkty, maszyny, a nawet samochody.

Gotowe do zaoferowania windy o pojemności do 10 ton.

Windy szpitalne

Do przemieszczania wyspecjalizowanego sprzętu medycznego i pacjentów szpitalnych używane są specjalne windy, które w naszym stanie są zarządzane wyłącznie przy pomocy specjalnie przeszkolonego personelu, mają dodatkowe poziomy bezpieczeństwa, specjalną dekorację kabin i paneli telefonicznych.

Windy restauracyjne (serwis)

Do transportu żywności lub gotowych dań z kuchni do sali restauracyjnej używane są windy wykonane ze stali nierdzewnej. Zazwyczaj standardowy rozmiar kokpitu wynosi 90x90 cm

Nośność do 150 kg.

Wyciągi na domek

Winda w domku będzie ozdobą twojego prywatnego domu i wspaniałym asystentem. Aby wspiąć się na trzecie piętro po ciężkim dniu lub poruszyć mały ładunek jest co najmniej bardzo wygodny, ale wciąż prestiżowy. A koszt takiego domu znacznie wzrośnie, jeśli ma windę.

Nośność 250-320 kg.

Projektowanie

Każda winda, zamówiona przez naszych klientów przed rozpoczęciem produkcji, przechodzi wiele poziomów pomiarów, regulacji i zatwierdzeń.

Jednym z kroków na drodze do gotowej windy jest DESIGN. Nasi specjaliści przeprowadzają pomiary w kopalni każdej windy, aby uwzględnić wszystkie możliwe zniekształcenia, które mogły powstać podczas budowy. Pozwala to zaprojektować projekt windy indywidualnie dla każdej kopalni, podobnie jak w przypadku dopasowywania garnituru w studio. Po tym producent zakładu zapewnia rysunek windy, nasi specjaliści we współpracy z kolegami z Turcji wybierają optymalny wariant projektu każdej windy.

Następnie, na prośbę klienta, winda 3-D kabiny windy jest wykonywana w skali (wizualizacja), która realistycznie przedstawia windę, jak będzie w rzeczywistości. Wszystkie rysunki i makiety, tylko po zatwierdzeniu przez klienta, przechodzą do produkcji.Montaż

Niezwykle ważnym krokiem przy zamawianiu windy jest instalacja. Jakość instalacji windy zależy bardzo, jeśli nie wszystkie. Jeśli instalacja jest wykonywana jakościowo, to:

- Winda będzie obsługiwana przez długi czas i bez przerwy.

- Poruszanie się w windzie będzie zawsze płynne i wygodne

- Konserwacja windy będzie mniej kosztowna

- Żywotność wszystkich komponentów znacznie wzrośnie.

Co ciekawe, windy znanych marek, słabo zmontowane, poruszają się nie lepiej niż zużyte windy od czasów sowieckich.

Jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości instalację w krótkim czasie, ponieważ nasi instalatorzy mają:

- kształcenie specjalne i posiadają specjalne certyfikaty, które pozwalają na wykonywanie pracy z dużym niebezpieczeństwem

- Mieć 10-letnie doświadczenie w montażu wind

- zestaw specjalnego sprzętu i narzędzi

- specjalna odzież i osobiste wyposażenie ochronne

- oficjalnie zatrudniony

Z kolei mamy wszystkie niezbędne pozwolenia i pozwolenia na wykonywanie pracy ze zwiększonym ryzykiem klasy ryzyka CC3.

Nasze windy przychodzą do obiektu ze 100 kompletami na raz i zawierają wszystkie niezbędne materiały mocujące i sprzęt, biorąc pod uwagę, że instalacja jest zawsze wykonywana w sposób przejrzysty i zgodnie z harmonogramem.

Średni czas podnoszenia 10 przystanków trwa 25-30 dni.

Po montażu mechanicznym wykonujemy uruchomienie windy

Demontaż

Jeśli żywotność windy ustąpi, co zwykle wynosi 25 lat pracy, co stanowi około 90% parku windy na Ukrainie, zostaje ona zastąpiona.

Pierwszą rzeczą do zrobienia przy wymianie dźwigu jest demontaż. Pracochłonny proces, który zapewnia bezpieczne i dokładne usunięcie wszystkich elementów windy lub części (w przypadku modernizacji)

Zwykły czas demontażu wynosi 15-20 dni

Koszt demontażu to 50% kosztów instalacji nowej windy

Modernizacja

Z czasem długotrwałe windy tracą swój wygląd i stają się beznadziejnie cofnięte od nowoczesnych. Jednostki windy nie działają, termin nie upłynął jeszcze w przypadku wymiany, ale modernizacja sprzętu nie byłaby trudna.

W takiej sytuacji jest wielu właścicieli wind, aw przypadku ograniczonego budżetu - MODERNIZACJA - częściowa wymiana sprzętu, który jest prawie nieczynny

- modernizacja elektroniki wind (wymiana stanowiska sterowania, paneli kabiny i (lub) przycisków wywołania powierzchniowego)

- Wymiana silnika

- remont i modernizacja projektu kabiny

- wymiana drzwi

Wszystko to, w zależności od potrzeb, można zastąpić, przy czym będzie to znacznie tańsze niż wymiana windy.

Nasi specjaliści są gotowi przeanalizować stan windy i zaoferują najlepszą opcję wymiany komponentów w celu dalszej bezpiecznej i wygodnej podróży w windzie.

Jeśli budżet na wymianę windy jest ograniczony, MODERNIZACJA jest Twoją opcją!

KONSULTACJE

Niezależnie od sytuacji, w jakiej znajdował się klient, i w jakim dniu pojawiają się pytania, zawsze znajdujemy czas i możliwość dostarczenia wyczerpujących informacji na temat urządzeń dźwigowych

- Złożoność, cechy, różnice w windach wszystkich producentów

- Powiemy Dane techniczne i warunki techniczne dotyczące prac przygotowawczych przy instalacji

- Podamy typowe projekty wind do układania min w konstrukcji

- Wyjaśnijmy wszystkie niezbędne prawne i techniczne aspekty zasad i przepisów PUBEL

Wszystko w jasnym języku.

SERWIS

Teraz spójrz na nowy poziom wydajności swoich wind. Jesteśmy gotowi zaoferować Ci bezpieczeństwo poruszania się w windzie w zamian za zaufanie do nas..

Nowoczesna stacja dyspozytorska 24/7 szybko reaguje na nietypowe sytuacje podczas pracy wind

Zawsze w stanie pracy służb ratowniczych i wystarczającej liczby pracowników (więcej niż normalnie), możliwe jest zminimalizowanie wind, a istniejący zapas części zamiennych do wind nie będzie musiał wspinać się przez 10 tygodni na schodach.

Indywidualne podejście do cen spodoba się ACMB, TCG, firmom usługowym.

Wybór SMART LIFT jako firmy obsługującej windy w Twoim domu - Ty wybierasz zaufanie.

Pozwól sobie na bezpieczną i wygodną jazdę windą